RSS
środa, 20 sierpnia 2014

Poszukuję eleganckiej torby na swojego laptopa. Zdarza mi się co jakiś czas spotkać z ważnymi ludźmi, dlatego chciałbym prezentować się dobrze :) A taka elegancka torba na laptopa powinna mi dodać powagi :D

Pierwsza propozycja to droga propozycja. Ze skóry cielęcej, wykonana ręcznie, bardzo starannie. Ale chyba to jeszcze nie mój przedział cenowy :)

torba wittchen na laptopa

Źródło: www.sklep.wittchen.com

 

Druga propozycje to zdecydowanie niższy pułap cenowy, ale torba również bardzo elegancka i bardziej klasyczna niż ta poprzednia.

vip torba

Źródło: www.sklep.vipcollection.pl

 

A ostatnia propozycja to torba młodzieżowa o zabawieniu eleganckim :) Przejdę się do sklepu i zobaczę jak na żywo wygląda.

torna big star

Źródło: sklep.bigstar.pl

15:04, techjacek
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 maja 2014

Prowadzę niewielkie biuro rachunkowe i wiem jakim problemem było znalezienie odpowiedniego oprogramowania do jego prowadzenia. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja - polecam produkty firmy reset2, szczególnie te:

http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/specyfikacja/biura-rachunkowe

Idealny do tego typu działalności. W swojej ofercie firma ma jednak więcej produktów, a ich cena jest bardzo przyzwoita, szczególnie że oferują aktualizacje i wsparcie. Ja się pokusiłem póki co jeszcze na program do fakturowania, ale nie wykluczam kolejnych zakupów!

http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury

13:24, techjacek
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 maja 2013
Bardzo dobry laptop do gier komputerowych. Niesamowite jak na ten przedział cenowy podzespoły. Czyli wydajny dwurdzeniowy procesor intela i5, 8 GB pamięci RAM. Laptop posiada matrycę matową HD 17 cali. Przez to gry i filmy wyglądają na nim bajecznie.
Typowy laptop do internetu? I to do tego jeszcze tani? Tak właśnie ten model będzie idealne. Oczywiście zakładając, że szukamy laptopa około 15 calowego, budżetowego i przeznaczonego tylko do internetu i lekkich prac biurowych.